Deze Hyundai Kona met 49.809 km op de teller, heeft het bouwjaar 2020 en heeft als transmissie automaat. De uitvoering is: EV Comfort smart 64 kWh SOH 96,9 % | 3 Fase laden | Parkeer senoren | Navigatie
Hij is doordacht innovatief en duurzaam als geen ander: de elektrische Hyundai Kona biedt met zijn elektrische aandrijving een ongekende rijervaring. Deze auto is van het bouwjaar 2020 en heeft 49809 kilometer op de teller heeft staan. U zult verrast zijn door de power van de elektromotor. En stil! Ook is de auto voorzien van: 17 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, in delen neerklapbare achterbank, verstelbare lendensteunen en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
De indeling van het digitale dashboard is zo ingericht dat u met één blik precies weet wat u weten wilt. Alles vrij achter? De achteruitrijcamera laat het meteen zien. Met adaptive cruise control houdt deze auto automatisch afstand tot uw voorligger. In deze Kona vindt u schakelaars op het stuur om het navigatiesysteem te bedienen en het audiosysteem met DAB-ontvangst. De automatische airconditioning zorgt voor een behaaglijk klimaat in de auto. Ook sportstuur met schakelpaddels, keyless entry, bagage afdekhoes en boordcomputer zijn aan boord.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Hyundai Kona samen. Deze Hyundai Kona is ook behulpzaam als het gaat om een rechte koers. Het Lane-keeping systeem signaleert en corrigeert als u onbedoeld de rijstrooklijnen dreigt te overschrijden. Voor meer veiligheid detecteert deze auto het risico van een aanrijding tijdig via de forward collision warning. Bij concentratieverlies van de bestuurder geeft vermoeidheidsherkenning automatisch een waarschuwingssignaal. In deze Hyundai vinden we verder een hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Elektrisch rijden: kenners weten waarom. Bel ons voor een afspraak!
Onze auto's worden met de grootste zorg geselecteerd. Wij adverteren met de juiste km.stand en juiste uitvoeringen. Op verzoek is het mogelijk om bij ons een onafhankelijke DEKRA occasionkeuring uit te laten voeren. Ook zijn al onze occasions voorzien van een Nederlandse Auto Pas. Inruil Camper, Caravan, scooter, auto mogelijk. Woorden die bij ons bedrijf passen zijn: Kwaliteit, Klantvriendelijk, Service gericht. Het is ook mogelijk na telefonisch overleg om buiten kantoor uren te komen kijken.
Op basis van 145 beoordelingen in de laatste 12 maanden beveelt 98% ons aan!